Merhaba, biz JEOFIX

Güvenilir iphone destek merkeziniz…

Esasında yaptığımız iş çok basit. Apple teknik servise gittiğinizde yaptırılan temel onarımları adresinize kadar gelip yanınızda, gözünüzün önünde profesyonel bir şekilde yapıyoruz ve yaptığımız onarıma 180 gün garanti veriyoruz.
Böylelikle tüm işlemler gözünüzün önünde ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Uzman teknisyenimiz ile birebir onarıma eşlik ediyorsunuz.

Bu proje ortaya çıkarken gizlilik ve veri güvenliği konusunda sizlerin kafanızda hiçbir soru işareti bırakmadan, net, hızlı, ve kalıcı bir çözüm üreten ekip olma teması ana fikrimiz oldu.Bugüne kadar verdiğiniz destekle hızla büyüdük ve sizlerle dost olduk. Samimi ilginize çok teşekkür ediyoruz. Biz sürekli ulaşabileceğiniz, her daim sizler için harekete hazır, çözüm odaklı bir ekibiz.

Farkımız, yerinde ve kaliteli hizmet.

JeoFix Team

İşimizi SEVİYORUZ...

JeoFix aşk ve başarının olduğu yer. Sevginin hayattaki en önemli emir olduğuna inanıyoruz ve bundan dolayı Aşk, işimizin en önemli parçası. İş aşkı, JeoFix’in öz çekirdek değerdir…

Paradan daha ÖNEMLİSİNİZ!

Bu temel çekirdek değeri kullanarak JeoFix’i oluşturduk ve insanların para değerinden daha kıymetli olduğuna inanıyoruz. Hayatta ikinci planda olan herşeyin sizi otomatik bulacağı inancındayız.

Olumlu ve iyimseriz :))...

Kazanan bir hayat inşa etmek için bu temel değer zorunludur. Olumlu ve iyimser davranırken insanlar güç, enerji, güven ve yaratıcılık bulurlar. Bu temel değeri benimsemeli ve yürütmeliyiz, yaşamın olumsuz bir görünümünü görmezden gelmeliyiz, çünkü gerçek şu ki … Tutumlar bulaşıcıdır.

Azim & Kararlılık

Bunu projeyi hayata geçirme ilhamını verdiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz. Müşterilerimizin en iyisinden daha azını hak etmediğine inanıyoruz, bu yüzden müşterilerimizi gerçekten VAY BE demesini istediğimizi göstermek için biraz daha sıkı çalışmayı ve biraz daha ilerlemeyi teşvik ediyoruz.

Dürüstüz !

Dürüstlük hiç kimsenin izlemediği zaman vicdanınızla yaptığınız şeydir; dezavantajımızda işe yarayacak olsa bile her zaman doğru şeyi yapıyoruz. Doğru seçim nadiren en kolay olanıdır, ancak her zaman doğru olanıdır. Yani özünde doğru şeyi yapmak için çok çalışıyoruz.

Hazırız !

Büyümek için hazırlamak ve hazır olmak çok önemlidir. Şu an burada yaşamak, her türlü iphone sorununuza çözüm üretmek ve bu süreçte elimizden gelenin en iyisini yapmak tek isteğimizdir.

Ücretsiz Arıza Tespit

Tamamı ile belirsizlikten uzak ve şeffaf bir onarım sürecine inanıyoruz ve bu, açık ve peşin fiyatlandırma ile başlıyor. Cihazınızdaki problemi ücretsiz teşhis etmekten mutluluk duyarız. Onarımınız için neyin gerekli olduğunu belirledikten sonra, fiyat teklifi ile ulaşacağız. Bir onarım ile devam etmeyi seçebilirsiniz, ya da seçim, her zaman sizin.

Uygun Fiyatlı Servisler

Fiyatlarımız hizmet kalitemize ve sunduğumuz servisler için gayet uygun.Size hem orijnal, hem de muadil A+ kalite ürün fiyatlandırması yaparız ve seçimi size bırakırız. 180 gün içerisinde aynı onarımın tekrarı için ikinci kez bir hizmet bedeli talep etmeyiz.

Hız !

İşte burada mütevazi olamayacağız…. Dostça ve bilgilendirici teknisyenler birlikte onarımı kolaylaştırıyoruz. Cihazınızın sizin için ne kadar önemli olduğununun farkındayız. Bu nedenle, mümkün olan en kısa zamanda size ulaşacağımıza söz veriyoruz ve her adımda size bilgilendiriyoruz Siz kafanızı diğer tarafa çevirip geri döndüğünüzde cihazınız tamir edilmiş olabilir…

180-Gün Garanti

Tarafımızdan onarılmış cihazınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, tüm onarımlarımıza 180 günlük sorunsuz bir garanti veriyoruz. Onarım işlemi sonrası garanti belgesi teknisyenlerimiz tarafından düzenlenerek tarafınıza teslim edilir.

Bilgi Güvenliği & Gizlilik

JeoFix ekibi, sıkı veri koruma ve gizlilik ilkeleri doğrultusunda çalışır; böylece iPhone onarımlarının emin ellerde olduğunuzu garantileyebilirsiniz.Tüm işlemler gözünüzün önünde yapılır, ve size asla telefonunuzun parolasını sormayız. Müşterilerimize rakipsiz ve kişisel haklarınıza saygılı bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Tecrübe & Süreklilik

2005 yılından bu yana kablosuz iletişim sektöründe onarım ve servis hizmetleri veriyoruz. Hizmet verdiğimiz onbinlerce cihaz, binlerce mutlu müşteriye sahibiz. Biz sadece en iyi bildiğimiz işi yapıyor,  iphone tamir ediyoruz.

Richard
Richard New York, NY

Thanks John, I was really pleased with SmartFix’s service. Would definitely recommend you and have already given out some of your business cards that were left with me. All the best for your future success.

Jeffrey
Jeffrey Brooklyn, NY

Thank you so much cell savers for not only saving me time and money but making it so easy for me to coordinate my work schedule with fixing my phone. Hopefully my phone won’t drop again but if it does I know who to contact.

Kathryn
Kathryn New York, NY

Thank you for giving my computer a spring clean. It is running faster, my home screen is neater and the colour stays as it should. You’ll definitely be my person to call again should I need you. Looking forward to my new printer.

Nathan Jr
Nathan Jr New York, NY

Brought in my computer to try and get some data recovered. Was helped by John Doe who had it by the next day on an external hard drive. John Doe was extremely friendly and helpful. Overall a great experience! Will definitely be back.

pSsPlb3YcE2O0ErH-6VhDw

iPhone tamirini bitcoin ile ödemek !

 İlk duyduğunuzda kulağa çılgınca geliyor değil mi ?   Ama nasıl y...

Her türlü bilgi talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

İletişim Formu